Sprzątanie Rybnik- biura, hale, mycie okien

Firma sprzątająca Rybnik

Porządek wokół nas jest bardzo ważny, ale często brak nam zapału, by samemu sprzątać. Wyjściem z takiej sytuacji jest firma sprzątająca Daress oferująca usługi sprzątające na terenie miasta Rybnik.

Sprzątanie pomieszczeń biurowych

Sprzątanie biur rzutuje na komfort pracowników, a co za tym idzie na osiągane przez nich wyniki. Warto zauważyć, że od sprzątania pomieszczeń biurowych w znacznym stopniu zależy wizerunek firmy w oczach klientów oraz partnerów biznesowych odwiedzających biuro. Dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniej firmy, której zadaniem będzie sprzątanie naszego biura.

Sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych

Czystość hal produkcyjnych i magazynów zapewnia dobre warunki pracy, ale co ważniejsze, gwarantuje również bezpieczeństwo robotnikom. Nasze doświadczenie w sprzątaniu takich powierzchni gwarantuje starannie wykonaną pracę. Dzięki firmie Daress magazyn i hale produkcyjne w mieście Rybnik będą wyglądać idealnie.

Czyszczenie konstrukcji stalowych

Dzięki posiadanym przez firmę Daress specjalistyczym akcesoriom czyszczącym, czyszczenie konstrukcji stalowych jest nie tylko prostsze, ale rówież efektywniejsze. Praktyka naszego zespołu oraz uprawnienia technik alpinistyczne zapewniają najlepsze rezultaty w czyszczeniu.

Firma czyszcząca stalowe konstrukcje

Mycie okien

Plamy na powierzchniach oszklonych zniechęcaja klientów, zamiast ich przyciągać. Mycie okien nie dla wszystkich jest łatwe i wymaga długiej praktyki. Ratunkiem dla tych osób jest Daress- firma świadcząca usługi mycia okien w Rybniku. Realizujemy również mycie okien na wysokości.

Sprzątanie po remontach i budowie

Sprzątanie po remoncie wymaga zarówno wysiłku, jak i specjalistycznego sprzętu oraz środków czystości. Ważne jest, aby sprzątanie po budowie firm, domów i mieszkań zostało wykonane przez firmę z doświadczeniem w tej dziedzinie. Firma Daress świadcząca usługi na terenie miasta Katowice dzięki praktyce wykona sprzątanie po remoncie za Państwa.

Tu nas znajdziesz:

Siedziba HR DARESS Sp. z o.o. sp. k. znajduje się na ul. Wolności 345 w Zabrzu 41-800, w pobliżu Drogowej Trasy Średnicowej w Zabrzu