Poznaj firmę Daress

Czy wiecie, że 85% społeczeństwa zwraca uwagę na zadbane otoczenie?

Czyste i świeże miejsce pracy, w którym przecież spędzamy większą część dnia, wpływa na naszą wydajność, samopoczucie, odporność, a także na motywację.
Dlatego też powstała nasza firma sprzątająca Daress – zajmiemy się utrzymaniem czystości w Państwa otoczeniu.
Naszym klientom gwarantujemy miłą i owocną współpracę. Jesteśmy zespołem specjalistów w zakresie usług porządkowych, dlatego też naszą misją jest rzetelne i dokładne  sprzątanie pomieszczeń biurowych czy hal magazynowych oraz zachowanie korzystnych relacji biznesowych.

Wartość firmy:

  1. rzetelność w kontakcie z klientem oraz w otoczeniu
  2. uczciwość
  3. lojalność wobec klientów i współpracowników
  4. otwartość na zmiany
  5. innowacyjność w działaniu

„DARESS” jest firmą świadczącą usługi porządkowe w niezwykle szerokim zakresie.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę, od sprzątania biur i biurowców – serwisu pomieszczeń czy też czyszczenia konstrukcji stalowych – do utrzymania porządku wg systemów jakości w magazynach i halach produkcyjnych.

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji prac porządkowych oraz dysponujemy starannie dobranym personelem, który jest wizytówką naszej firmy.  Stosujemy markowe, sprawdzone środki czyszczące i dezynfekujące, niepozostawiające śladów i nieprzyjemnych zapachów. Do sprzątania magazynów i różnego typu powierzchni handlowych używamy profesjonalnego sprzętu zmechanizowanego, nieniszczącego nawet delikatnych powierzchni, który gwarantuje wysoką dokładność, jakość i wydajność sprzątania.

Zlecając nam wykonanie usług porządkowych, otrzymujecie gwarancję szybkiej realizacji, wysoką jakość usług, pełną satysfakcję i zadowolenie.

Stay connected with us in your favorite flavor!

Licznik odwiedzin: 209,873