dares - utrzymywanie czystości

4 lat temu rozpoczęliśmy działania na rynku lokalnym mając 1 pracownika obsługującego jedno biuro 80m , w tej chwili jest Nas 20 osób. Pracujemy codziennie po 160 godzin i obsługujemy 38 700 m2 codziennie wśród klientów południowej Polski. Plany krótkoterminowe są realizowane na bieżąco ale oczywiście plany długoterminowe mają większą moc i dają równie dużo satysfakcji. Jeśli miałabym podsumować te 4 lata to były burzliwe lata pełne nauki, szkoleń i zdobywania doświadczeń. Kontakty ze środowiskami przedsiębiorców pokazały, że wszyscy robią to samo, tak samo zdobywają wiedzę, doświadczenie i nowych klientów.

Szkolenia i umiejętności interpersonalne, otwartość na zmiany i innowacje, networking i bywanie na „salonach” to najlepsza reklama i poznanie partnerów biznesowych.

Życzę wszystkim moim współpracownikom dalszej wiary, że to co robimy jest ogromnie ważne dla każdego, życzę wszystkim realizacji własnych osobistych i zawodowych celów oraz niezłomności w tworzeniu swojego życia bardziej pasjonującym.

gratulacje

Stay connected with us in your favorite flavor!

Licznik odwiedzin: 209,849